Delikli Sac

Delikli sac metal malzemelerden üretilmektedir. Alüminyum Sacdan , Galvanizli Sacdan ve Paslanmaz sacdan olmak üzere çeşitli metallerden üretilmektedir. Delikli Saclar kalınlıklarına göre ve delik çaplarına göre farklılık göstermektedir. Sitemizde 0,60 mm , 1,00 mm ve 1,50 mm olmak üzere delikli saclar satışa sunulmuştur. Geniş çeşitlilik ve stok miktarı ile hızlıca istediğiniz ürünü temin edebilirsiniz.

Delikli Sac Fiyatları

Sac Fiyatları istediğiniz kullanım alanına göre farklılık göstermektedir. Saçlar metalin özelliklerine, sac kalınlığına ve delik çapına göre farklılık göstermektedir. DKP levha , alüminyum Levha ve Paslanmaz kalitelerde delikli saclar mevcuttur. Sac ürünleri metallerin piyasa değerine göre fiyatı değişmektedir. teldukkani.com olarak fiyatlarımızı sürekli güncel tutmaktayız. Fiyatlarımız toptan fiyat olup müşterilerimize boztel adına en uygun fiyatı sunmayı hedeflemekteyiz.

Kullanım Alanları

Saclar endüstriyel alanlarda oldukça çok kullanılmaktadır. Eleklerde, Patoz makinelerinde çok kullanılan bir üründür. Saniyede en çok kullanılan ürün 1 mm kalınlığında ki ürünlerdir. Buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Ebatları

Bu ürünün ebatları en olarak 100 cm , 120 cm 125 cm , 150 cm olmak üzere 3 çeşittir. Boyu ise en ile bağlantı 200 cm, 240 cm , 250 cm, 300 cm olmaktadır. Bu ebatlar standart ebatlardır. Ayrıca müşterilerimizin istediğine göre özel ebat ürünlerde imal edilmektedir
Ayrıca kalınlıklarına göre de ayrılmaktadır. Sac kalınlıkları 0,60 mm, 1,00 mm, 1,50 mm, 2,00 mm, 3,00 mm olmak üzere belirli bir kalınlık durumu vardır.

3,0mm delikli çapına sahip delikli sac ürünümüz.

Dekoratif Delikli Sac Fiyatları

Sanayi Alanında kullanılan delikli saclar dekoratif olarak da kullanılmaktadır. Ayrıca Genişletilmiş sactan üretilmiş ürünlerde mevcut olup mimari alanda daha çok tercih edilmektedir.

çit teli montajı

Çit Teli Montajı Nasıl Yapılır.

Çit Teli Nedir.

Çit teli montajı nasıl yapılır.Çit telleri bahçe ve arsa etraflarını korumak için yapılır.Çit teli montajı yabani hayvanlardan korumak ve arsa sınırlarını belirlemek için kullanılır.Çit telleri galvanizli telden üretilmiştir.Galvanizli tel çelik tellerin galvaniz ile kaplanmasıyla oluşur.Galvanizli kaplama işlemi , sıcak daldırma galvaniz işlemi ve elektroliz yöntemiyle galvaniz kaplama olarak ikiye ayrılmaktadır. Sıcak daldırma galvaniz işlemi elektroliz yöntemine göre daha uzun ömürlü olmaktadır.

Galvanizli çit telleri kalınlık ve göz aralıklarına göre farklılık göstermektedir.Kalınlıklar 2,00 | 2,20 | 2,50 mm olmak üzere 3 çeşit olarak standartlaşmıştır. Göz aralıklarına göre ayrılmaktadır.5 cm | 6 cm | 7 cm olmak üzere 3’e ayrılır.Kalınlık ve göz aralığına göre çit teli montajı daha da önem kazanmaktadır.Çit teli tercihinde önemli olan nasıl kullanılması gerektiğini belirlemektir.Arsa sınırı belirlemek için kullanılması içinse telin göz aralığı geniş , kalınlığı daha ince olabilir.

Çit teli montajı nasıl yapılır

Çit telli montajı yapabilmek için yapılacak yerin belirlenmesi gerekmektedir.Çit teli montajı için çit direkleri , çit teli , çit telini bağlamak için çit teli bağlama teli ve çit telin gerdirmek için kullanılan çit gerdirme teline gerekmektedir.Ayırca dikenli telde kullaılabilir.

-Çit Direkleri Montajı

Öncelikle çit direklerinin monte edilmesi gerekmektedir.Çit direkleri arasındaki mesafe önemlidir.Direkler arası mesafe en çok 3 metre en az 2 metre olması gerekmektedir.3 metreden daha fazla aralıklara sahip olan çit telleri teller sallanarak dayanıklılığını yitirir.Aralıklar 2 metreden az olursa daha fazla direk kullanılması gerektiğinden maliyeti artırmaktadır.Bu yüzden tercih edilmez.Ara mesafe belirlendikten sonra yapılacak bölümün aynı hizada olması için ip ile hizalama yapılabilir.Hizalama yapıldıktan sonra aralık mesafeleri işaretlenmelidir.Daha sonra eğer direkler toprağa çakılacaksa işaretli yerlere direkler çakılmalıdır.Direkler eğer betonla sabitlenmesi gerekiyorsa belirlenen aralıklara çukur kazılmalıdır. Betonun kuruması beklenmelidir.Bu önemli bir işlemdir.

-Çit Gergi Tellerinin Kullanılması

Çit Gergi telleri sağlıklı bir montaj için 3 sıra olarak direklere gerilmelidir.Alt , orta ve üst sıra olmak üzere 3 sıra olmalıdır.Çit gergi teli 2,50 mm olması sağlamlık için önemlidir.Çit gergi telini gerdirmek için gerdirme aparatı , gergi makinesi veya elle gerdirilebilir. Mesafeler uzun için gergi aparatı veya gergi makinesi kullanılmalıdır. Çit direklerinden genel olarak gerdirme teli için delikler bulunur.Bu ayrıntı olması gerekli.

-Çit teli Montajı nasıl yapılır gerdirilmesi

Direkleri dikilmiş gergi teli montajı yapılmış bölüm çit telini gerdirmek için hazırdır.Çit teli montajı yapılacak yere açılmalıdır.Tamamı yere serilmelidir.Daha sonra baştan itibaren çit direğine çit bağlama teli ile bağlanmalı çiti el ile iyice gerdirip bağlanmalıdır. Bu işlem parça parça yapılmalıdır.Gerdirip bağlanmalı olarak devam etmelidir.Bütün bölüm gerdirilmeye çalışmamalıdır.Bütün bölümü gerdimek el ile olabildiğince zordur.Çit telin 2-3 metresi gerdirilmeli gerdirilen kısım gerginliği bozulmadan diğer direği bağlanmalıdır.Böylelikle daha düzgün bir tel montajı elde edilir.Montaj bilgisi almak için Boz-Tel ile iletişime geçebilirsiniz.Çit montaj fotoları.

Çit teli montajı nasıl yapılır

Bahçe Teli

Bahçe Teli Örgü Fiyatları ve Özelikleri

Bahçe teli bahçe etraflarını korumak,belirlemek amacıyla üretilmiş ürünlerdir.Bahçe telleri baklava şeklinde göz aralıklarına sahiptirler.Göz aralığına ve tel kalınlığına göre bahçe telleri farklılık göstermektedir.Teli Galvaniz kaplanmıştır. Ayrıca Galvaniz tel üzeri Pvc kaplanmış bahçe telleri de vardır.
Kalınlık için belli bir standart vardır.Bu Standart ayrıca göz aralığı içinde geçerlidir.Bahçe telleri için standart göz aralıkları 5 cm, 6 cm ve 7 cm olmak üzere 3 çeşittir.Bahçe etraflarını en basit ve ekonomik yolu çit telidir. Kalınlıkları de 2,00 mm, 2,20 mm 2,50 mm olarak belirlenmiştir.Özel isteğe göre kalınlıkları belirlenebilmektedir.Yükseklikleri değişmektedir. Uzunlukları isteğe göre belirlenmektedir.Ürünlerimiz kendi üretimimizdir. Teldukkani.com Boztel firmasına ait ürünler satışa sunulmaktadır. Bahçe tel örgü fiyatları kalınlık, göz arası ve yüksekliğine göre değişmektedir. Satışa sunduğumuz bahçe tellerinin yanı sıra özel üretimlerimizde vardır.

Sitemizde bahçe telleri top/adet olarak satılmaktadır.Adetleri 20 metre gelmektedir.Bu bahçe telleri için standartlaşmış bir ölçüdür.Bunun sebebi taşınması kolay olmasından gelmektedir. Top uzunluğu artıkça ürün ağırlaşır ve taşınması güç olmaktadır. Tel örgü gerçekten örgü şeklinde üretilmektedir.Özel tam otomatik makinelerimiz insan hatalarını en aza indirmeyi hedeflemiştir.

Bahçe Teli Kullanım Alanları

Bahçe telleri kullanım alanı olarak çok geniş bir çeşitliliğe sahiptir.Öncelikle Bahçe etrafını belirlemektir.Yabani hayvanlardan korumak,ve hırsızlık için önlem almak için oldukça fazla kullanılmaktadır.Bahçe çit telleri ayrıca dekoratif alanında da kullanılmaktadır. Kullanım amacına göre bahçe telleri seçilmektedir.Yükseklik, kalınlık ihtiyaca göre belirlenir.Arazi etraflarında bahçe telleri yükseklikleri değişmektedir.Küçük baş ve kümes hayvanlar için alçak teller uygun görülebilirken.Büyükbaş hayvanlar için daha yüksek çit telleri seçilmektedir.Meyve bahçelerini yabani hayvanlardan korumak için daha kalın teller seçilmektedir.Sadece arsa etrafını belirlemek ve sınırları çizmek için alçak ve ince teller seçilebilmektedir.

Bahçe Telleri Montajı

Bahçe telleri montajı ederken gereken üç ana malzeme gerekmektedir.Montajı yapılacak çit teli,Çit direği, ve galvanizli tel.İhtiyacımıza göre çit telini belirlememiz gerekmektedir.Bahçe telimizi belirledikten sonra telimize uygun direği seçmemiz gerekmektedir.Burada dikkat etmemiz gereken direğimizi en az 50 cm toprağa gömmemiz gerektiğidir.Tel yüksekliğinden 50 cm daha uzun bir direk almamız gerekmektedir.Galvanizli teller gerdirme teli ve çit telini gerdirme teline bağlamak için kullanılır.Ürünlerimize bakmak ve bahçe tel satın almak için tıklayabilirsiniz.

Plastik Kümes Teli

Satın alırken nelere dikkat edilmeli

Kümes Teli satın al Uygun fiyatları ve kolay bilinirliğiyle en kullanılan tel ürünüdür.Galvanizli Telden üretilmektedir.Galvanizli tel çelik telin üzerine Zn (çinko) kaplayarak yapılan bir işlemdir.Bu işlemin yapılma amacı teli daha uzun ömürlü hale getirmek. Ayrıca Plastik kümes teli de vardır. Paslanmaya karşı dirençli durumda olmasını sağlamaktır.Türkiye’de kümes telleri üretilmektedir.Bu tellerin kalınlıkları 0,70 mm’dir. Yükseklikleri bellidir.Kümes teli yükseklikleri 100 cm , 120 cm 150 cm olmak üzere genelde 3 çeşit yükseklik vardır.

Kümes Telleri Arı peteği şeklinde örülmüştür. Bu özellik teli sağlamlaştırır ve kopmaya karşı dirençli duruma getirir.Kümes telinin bu petek şeklinde gözü değişkenlik gösterir. Standart göz aralığı 25 mm gelmektedir.Ayrıca petek aralığı 13 mm gelen kümes telleri de vardır.Kümes telleri topu 20 metre gelmektedir. Teldukkani.com‘da istediğiniz metrajda tel alabilir uygun fiyatlı kargo ücretimiz ile (kümes telleri için 15 tl ) hızlı bir şekilde teslim alabilirsiniz.Sitemizde petek şeklinde göz aralığı olan iki çeşit ürün vardır birisi galvaniz kaplı kümes teli diğeri Pvc kaplı kümes telidir. Pvc kaplı kümes teli galvaniz kaplanmış telin üzerine ayrıca Pvc kaplayarak daha uzun ömürlü olmasını sağlamaktadır.Kümes teli satın alırken bütün özeliklerini kendi ihtiyacınıza göre belirlemeniz gerekmektedir. Pvc kaplı kümes telinin göz aralığı 13 mm gelmektedir.Ürünlerimize bakmak için Kümes Teli Satın Al tıklayabilirisiniz.

Kümes Teli Kullanım Alanları

Kümes telleri sadece kümesler için kullanılan bir tel değildir.Kümes telleri farklı sektörlerde farklı amaçlar için kullanılabilir.Kümes teli başlıca kullanım alanları kümesler, çiftlikler , bahçe etrafları , tütün eleği, dekoratif amaçlar ve görselliğe hizmet eden alanlar da kullanılabilir.Tütün eleği olarak kullanılan tütünler elemek için değil.Tütünleri kurutmak için kullanılmaktadır.Kümes telini ahşap bir kasa etrafına çakılır.Montaj etmek için tel zımba kullanılmaktadır.Tel zımba yardımıyla ahşap kasanın etrafına zımba ile montaj edilir.Mimarı projelerde kümes telinin petek göz arasını kullanmaktadırlar.Kümes telleri kümes hayvanlarını sınıflandırmak (boyut ve cins olarak ayrımlarda) ayrıca organik tavukçulukta, gezen tavuk projelerinde kullanılmaktadır.Kümes hayvanlarını vahşi hayvanlardan korumak içinde en basit ve etkili yöntem kümes telidir.Sansar,Gelincik ,kedi ,köpek gibi hayvanlarda kümes hayvanlarını basitçe ve etkili bir biçimde koruyabilirsiniz.

Kümes Teli Montajı

Kümes teli montajı için farklı yöntemler kullanılmaktadır. Çit teli gibi gergi etrafına bağlayarak yapılan montaj. Ahşap çıtalara çivi veya zımba yardımıyla çakılarak yapılan montaj.

Plastik Kümes Teli