Tel Hakkında Her Şey

Panel Çit Teli 120 cm

Panel Çit Teli 120 cm

Panel tel  ürünleri tellerin birbirine kaynak edilerek üretilmektedir. Teller kangal adı verilen ürünler olarak fabrikamıza gelir. Kangallar  yaklaşık olarak 500-1000 kg tel barındıran büyük tel rulosudur. Panel çit telleri üreten firmaya göre değişiklik gösterebilir. Belli göz aralıklarından kaynakla üretilen panel çit telleri sağlam ve dayanıklı olması için pres yardımıyla şekil veriler ve bu ona ek mukavemet kazandırır. Pres ile basılan  bölüm 2 adet yatay tel olması mukavemet dengesi açısından çok önemlidir. Bazı panel çit telleri bu kıvrık olan bölümü tek tel olarak geçmektedir. Tek telli olan ürün zayıflık göstermektedir.

Panel Çit Teli 120 cm

Panel teller yeşil statik fırın boyalıdır. 120 cm olan ürünümüz 120 cm yüksekliğe 250 cm genişliğe sahiptir. Tel kalınlıkları boya ile birlikte 4,00 mm gelmektedir. Galvanizli telden üretilmiştir. Galvaniz telin paslanmasına karşı koruyucu görevi görür. Teldukkani olarak bizim ürettiğimiz panel çit teli 120cm sıcak daldırma galvanizli tel olarak geçmektedir. Sıcak daldırma yöntemiyle galvaniz kaplama işlemi ile  tel ekstra ve daha uzun paslanmaya karşı korumaktadır. Ayrıca elektro kaplama galvanizleme yöntemi vardır .Bu yöntem daha az dayanıklılık sağlar.. 

Panel Çit Fiyatları

Panel çit fiyatları panelin yüksekliğine ve miktarına göre değişiklik gösterebilir. Güncel panel çit fiyatları için buraya tıklayabilirsiniz. Tel çit çevre korumasında öncelikli olan bir üründür. Fiyatlar kaliteye göre değişmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir