Tel Hakkında Her Şey

Delikli Sac

Delikli sac metal malzemelerden üretilmektedir. Alüminyum Sacdan , Galvanizli Sacdan ve Paslanmaz sacdan olmak üzere çeşitli metallerden üretilmektedir. Delikli Saclar kalınlıklarına göre ve delik çaplarına göre farklılık göstermektedir. Sitemizde 0,60 mm , 1,00 mm ve 1,50 mm olmak üzere delikli saclar satışa sunulmuştur. Geniş çeşitlilik ve stok miktarı ile hızlıca istediğiniz ürünü temin edebilirsiniz.

Delikli Sac Fiyatları

Sac Fiyatları istediğiniz kullanım alanına göre farklılık göstermektedir. Saçlar metalin özelliklerine, sac kalınlığına ve delik çapına göre farklılık göstermektedir. DKP levha , alüminyum Levha ve Paslanmaz kalitelerde delikli saclar mevcuttur. Sac ürünleri metallerin piyasa değerine göre fiyatı değişmektedir. teldukkani.com olarak fiyatlarımızı sürekli güncel tutmaktayız. Fiyatlarımız toptan fiyat olup müşterilerimize boztel adına en uygun fiyatı sunmayı hedeflemekteyiz.

Kullanım Alanları

Saclar endüstriyel alanlarda oldukça çok kullanılmaktadır. Eleklerde, Patoz makinelerinde çok kullanılan bir üründür. Saniyede en çok kullanılan ürün 1 mm kalınlığında ki ürünlerdir. Buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Ebatları

Bu ürünün ebatları en olarak 100 cm , 120 cm 125 cm , 150 cm olmak üzere 3 çeşittir. Boyu ise en ile bağlantı 200 cm, 240 cm , 250 cm, 300 cm olmaktadır. Bu ebatlar standart ebatlardır. Ayrıca müşterilerimizin istediğine göre özel ebat ürünlerde imal edilmektedir
Ayrıca kalınlıklarına göre de ayrılmaktadır. Sac kalınlıkları 0,60 mm, 1,00 mm, 1,50 mm, 2,00 mm, 3,00 mm olmak üzere belirli bir kalınlık durumu vardır.

3,0mm delikli çapına sahip delikli sac ürünümüz.

Dekoratif Delikli Sac Fiyatları

Sanayi Alanında kullanılan delikli saclar dekoratif olarak da kullanılmaktadır. Ayrıca Genişletilmiş sactan üretilmiş ürünlerde mevcut olup mimari alanda daha çok tercih edilmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir